Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów możemy podzielić na kilka podstawowych etapów:

1. POMYSŁ
Pomysł Klienta lub projektanta. Musi on zawierać większość elementów, które zostaną wdrożone w późniejszym projekcie, bądź mieć na tyle elastyczne założenia, by nie było problemu z ich późniejszą modyfikacją.

2. PROJEKT
Wykonanie projektu w profesjonalnym programie do projektowania ogrodów. Zajmujemy się wyborem roślin, pozostałych elementów, a cały projekt zostaje przedstawiony w trójwymiarowej wizualizacji.

3. KONSULTACJE
Konsultujemy z Klientem wykonany projekt, uzgadniamy szczegóły, dokonujemy poprawek, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalne zadowolenie z zaprojektowanego ogrodu.

4. WYKONANIE
Wykonanie ogrodu według wyznaczonego projektu przez firmę realizującą. Możesz też powierzyć założenie ogrodu jednej z firm z naszego katalogu.

Projektowanie ogrodów jest jednym z podstawowych elementów działalności naszej firmy. Każdy nasz projekt jest oryginalny i indywidualnie analizowany z Klientem. W studiu Prototyp powstają niewielkie projekty, koncepcje, pomysły kreślone odręcznie, które stanowią później doskonałe połączenie wymagań naszego Klienta z ideą projektanta.

Podczas projektowania ogrodów, oferujemy również różnorodne rozwiązania z zakresu małej architektury ogrodowej, projektujemy systemy nawadniające, ciągi komunikacyjne, nawierzchnie oraz oświetlenie ogrodowe.