O nas

Studio Prototyp powstało z pasji tworzenia unikatowych projektów, przede wszystkim dostosowanych do potrzeb odbiorców. Funkcjonalność, estetyka i dobry design sprawiają, że w naszej pracowni powstają cieszące się uznaniem projekty wnętrz, grafiki, wzornictwa i produktu. Od niedawna zajmujemy się również projektowaniem usług, projektowaniem ogrodów, design thinking.

Studio Prototyp prowadzone jest w ramach działalności Fundacji Puk Puk. Cały zysk uzyskiwany przez Studio Prototyp, przeznaczony jest na działalność statutową fundacji. Zapraszamy do odwiedzenia strony fundacji: www.fundacjapukpuk.pl

 

Magdalena Michna-Czyrwik

Założycielka studia PROTOTYP. Projektantka wnętrz i wzornictwa. Już w czasie liceum pracowała przy zakładaniu ogrodów, by następnie awansować na stanowisko projektanta. Odbyła staż w firmie reklamowej, a przez ostatnie lata projektowała głównie wnętrza, zarówno prywatne, jak i komercyjne.

W 2013 roku uczestniczyła w kursie projektowania usług, gdzie jako jedna z 3 wyróżnionych osób miała okazję prowadzić projekty w wybranych państwowych instytucjach na Śląsku. http://www.design-silesia.pl/pl/strona/38-kurs-projektowania-uslug

 

 


 

Aleksandra Kołodziejek

 

Aleksandra Wibder jest projektantką multidyscyplinarną. Przede wszystkim zajmuje się grafiką dwuwymiarową, ale ma także doświadczenie w projektowaniu wnętrz, wystawiennictwa oraz usług. Pracując w agencjach reklamowych, obsługiwała marki takie jak Master Card, L’Oreal, General Motors, ING Bank Ślaski czy Polsat. W 2009 roku otrzymała złoto w konkursie KTR za akcję guerilla marketingową „W brudzie” dla Greenpeace Polska.